Kominy


W naszej ofercie znajdują się kominy z nadrukiem wykonanym metodą sublimacji. Polecamy je przede wszystkim sportowcom, którzy ćwiczą na świeżym powietrzu. Nasze kominy szczelnie zabezpieczają szyję przed zimnem oraz wiatrem. Mogą być zakładane również na rękę i służyć do przecierania potu z ciała. Kominy wykonane są z przyjemnego materiału, dzięki czemu nie podrażniają skóry i nie wywołują reakcji alergicznych.

Sprawdzają się zwłaszcza dla kolarzy, biegaczy, a także narciarzy. Kominy są bardzo elastyczne, dzięki czemu swobodnie można zakładać je przez głowę. Użyty do ich produkcji materiał pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Oferowane przez nas kominy z nadrukiem są świetnym gadżetem reklamowym. Na ich zakup decyduje się wielu naszych Klientów, ponieważ kominy stanowią dobry nośnik reklamy. Można umieścić na nich dowolny nadruk, napis bądź logo firmy.

Bufki na zamówienie


Wykonujemy bufki na zamówienie. Produkty najczęściej są zamawiane przez firmy działające w branży sportowej. Mogą posłużyć jako gadżet reklamowy podczas zawodów sportowych. Wielu naszych Klientów decyduje się na ich wręczenie zawodnikom przed biegiem czy inną konkurencją. Oferowane przez nas kominy na zamówienie charakteryzują się najwyższą jakością. Możemy na nich umieścić wybrany przez Ciebie nadruk.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Twój pomysł, a następnie umieścimy go na kominie. Kominy z nadrukiem produkowane na zamówienie to nie tylko oryginalny, ale także tani gadżet reklamowy. Będą pasowały do koszulek z nadrukiem własnym, które również można zamówić w naszym sklepie.

Rozmiar:
23,50 cm, x 50 cm
Informacje dodatkowe:
gramatura: 135 g/m2
skład: 6% elastan 94% poliester
Opcje zamówienia:
12 zł netto / szt.
zamówienia minimum 20 szt.
INFORMACJE TELEFONICZNE:
Karol +48 661 259 277
Ola +48 723 823 433
E-MAIL: ALLSPORT.BIURO@GMAIL.COM

Formularz kontaktowy